آمریکایی ها به ملکوت جایزه دادند، 27 جایزه جهانی

به گزارش وبلاگ سیمبیان، فیلم انیمیشن ملکوت به کارگردانی فرنوش عابدی، پیروز به دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن از جشنواره آمریکایی شد.

آمریکایی ها به ملکوت جایزه دادند، 27 جایزه جهانی

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ سیمبیان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم انیمیشن ملکوت به کارگردانی فرنوش عابدی که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، پیروز به دریافت جایزه بهترین فیلم انیمیشن هجدهمین دوره جشنواره HORROR FEST یوتای آمریکا شد.

پیشتر اعلام شده بود که انیمیشن ملکوت پیروز ترین فیلم سینمای ایران در عرصه جشنواره های بین المللی در امسال بوده که ضمن حضور در 121 جشنواره بین المللی، پیروز به دریافت 27 جایزه جهانی شده است.

ملکوت درباره یک نوازنده پیانو است که پس از حادثه ای دستش را از دست می دهد و دیگر قادر به ساز زدن نیست. سپس دست های او پیوند زده می گردد، اما این دست ها به سمت شرارت و پلیدی پیش می فرایند ...

عوامل ساخت این فیلم عبارتند از نویسنده، کارگردان، تدوینگر، تهیه کننده: فرنوش عابدی، فیلمبردار و نورپرداز: محمد غفاری، انیماتور: فرنوش عابدی و ملیحه غلامزاده، صدابردار، صداگذار و موسیقی: سروش عابدی، مدیر فراوری و دستیار کارگردان: نگاه فردیار، پخش کننده: نگاتیو آرت استودیو، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکایی ها به ملکوت جایزه دادند، 27 جایزه جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها به ملکوت جایزه دادند، 27 جایزه جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید